Укрпошта відмовилася доставляти пенсії

Компанія має намір закрити 5-7 тисяч стаціонарних відділень і скоротити персонал, зосередившись на поштово-логістичному та фінансовому бізнесі.

Укрпошта не буде доставляти пенсії з початку 2019 року. Про це в інтерв'ю Урядовому кур’єру повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

"З 1 січня 2019 року не будемо доставляти пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного і виробничого персоналу", - повідомив Смілянський.

Він додав, що компанія зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах. А також там, де це доцільно і вигідно. Універсальні послуги, як і раніше, будуть надавати по всій країні.

Раніше Укрпошта заявила, що припинить здійснення доставки пенсій з 2019 року, якщо новий тариф на неї не буде затверджений до листопада.

За словами глави підприємства, з початку 2018 року Укрпошта зазнала один мільярд гривень збитків від доставки пенсій населенню.

У Пенсійному фонді, в свою чергу, заявили, що не можуть підвищити тариф на доставку пенсій, оскільки він залежить від розміру індексації виплат.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію