І досі без землі

На сьогодні понад 130 бійців ООС Полтавської області не забезпечені земельними ділянками. Про це розповів начальник Головного Управління Держгеокадастру Полтавської області.

В актовій залі управліня разом з громадськими організаціями учасників ООС провели нараду. Обговорили, як вирішити проблемне питання. 

Від Держгеокадастру презентували альбом-атлас з фото та інформацією про ділянки, які готові до використання у сільськогосподарських цілях. Хто ще не отримав землю, може переглянути їх та обрати ділянку. Це значно спрощує процедуру вибору та отримання землі. 

Альбом передали представникам громадськості ООС в районах.

Вадим Чувпило, начальник ГУ Держгеокадастру у Полтавській області

- З метою уточнення якісних угідь було доручено фото-фіксація місця розташування земельної ділянки. Фактично, як виглядає земельна ділянка станом на сьогоднішній день. Всі фото були зроблені на початку жовтня. Ми сформували єдиний альбом. Не треба вигадувати там бажаних місць розташування - учаснику бойових дій, який має намір отримати. Він просто обирає найближчу до себе сільську раду або район, в якому він проживає. Там чітко визначено, де ця місцевість, яка її площа. А громадськість сама вже на спільних нарадах обговорить це питання, визначиться з бійцями.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію