На Полтавщині юнаки врятували жінку від загибелі у вогні

Пожежа виникла близько 9 вечора 21 жовтня у с. Гриньки Глобинського району.  Свідками цієї пожежі стали два місцеві мешканці: 17-ти річний Олександр Пономаренко та 15-ти річний Руслан Гарус. Олександр прийшов до свого товариша в гості і через деякий час вони почули сильний тріск.

Вибігши на вулицю, юнаки побачили, що над сусіднім будинком піднімаються клуби диму та зарево від пожежі. Хлопці кинулися до будинку, бо знали, там живе 80-річна пенсіонерка, яка погано ходить через хворобу ніг.  Ні двері, ні вікна відчинити не вдавалося. Тож, Руслан побіг до свого будинку і взяв сокиру, за допомогою якої вибив вхідні двері.

Першим у будинок забіг Олександр, він знайшов жінку в одній із задимлених кімнат. Разом із Русланом вони витягли жінку на свіже повітря і віднесли її до сусідів. 

До рятувальників про пожежу зателефонували о 22:00. На місце події відразу виїхав черговий караул 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Село знаходиться за 20 кілометрів від м. Глобино. Тож, коли рятувальники приїхали, вогнем було охоплено весь будинок. Пожежу було ліквідовано, але для проживання це житло вже не придатне. До врятованої жінки приїхала швидка медична допомога, але від госпіталізації вона відмовилась. Зараз вона перебуває у своїх родичів.

Жінка вдячна своїм рятувальникам за врятоване життя. Після пережитого їй тяжко про це говорити і навіть згадувати. Вогнеборці ж зазначають, якби не рішучі дії Олександра та Руслана - жінку навряд чи вдалося врятувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію