У Полтаві пройшов конкурс з інформаційних технологій

На нього з'їхались учні з усієї області. Конкурс проходив у два етапи: домашнє завдання та написання контрольної роботи. За першість вони змагались у трьох номінаціях. У яких саме - дізнавалась Юлія Хаврель.

Ірина Бібік навчається у дев'ятому класі.  Її улюблений предмет у школі - інформатика. Дівчина говорить: технічні науки розвивають логічне та образне мислення. Саме тому участь в обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій вона бере вже вдруге.

Ірина Бібік, конкурсантка 

- Моя робота представлена у вигляді мандрівки, картою по Диканьці. На ній зазначені місця історичні, на карті зображено шлях, за яким можна мандрувати та інформацію про кожну історичну пам'ятку.

Іван Маслов також вирішив випробувати свої сили на обласному конкурсі з інформаційних технологій. До Полтави він приїхав з Гадяцького району, села Лютенки. Зараз хлопець навчається у випускному класі. З майбутньою професією він вже визначився. Вона точно буде пов'язана з ІТ-технологіями.

Іван Маслов, конкурсант 

- Я представив роботу «Мій рідний край». В ній я представляю звичаї, традиції, географічне положення.

Всього в цьому році на обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій подали заявки 42 учасника. Діти змагались у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Веб-дизайн» та «Програмування». Конкурс тривав три дні.

Володимир Дуброва, директор Полт. обл. центру науково-технічної творчості учнівської молоді

- Цей конкурс дуже потужний. Він розвиває у дітей зовсім інше мислення. Взагалі заставляє дитину глобалізуватись, підтягуватись до того рівня, який зараз є у світі. Я думаю, що майбутнього не може бути без комп'ютеру та без сучасних інформаційних технологій.

Ірина Бібік на конкурсі посіла друге місце. А ось Івану Маслову цього разу не пощастило. За перемогу він побореться вже в наступному році. 

Стрічка новин