Хай квітне наша Полтавщина

Таку назву отримав конкурс дитячих малюнків. Виставка робіт переможців відбулася у Полтавському Художньому музеї ім. Миколи Ярошенка. Засновник конкурсу - «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім. Анатолія Кукоби. Про переможців та їх роботи знає Марина Покшіна.

Серед робіт лауреатів та переможців конкурсу «Хай квітне наша Полтавщина» і малюнок полтавки Софії Литвиненко. Участь у конкурсі дівчинка бере не вперше. Спробувала свої сили вона і в міжнародному, але там конкуренція була надто високою.

А це - робота Ангеліни Шамшевої. Вона вчиться малювати більше трьох років. Дівчинка хвилюється, бо участь бере вперше.

Ділиться, що найбільше любить зображати.

Ангеліна Шамшева, переможниця конкурсу

- Ну, лисицю, ведмедів, оленів, зайців. У мене в родині малює мама. Ну, вона уміє малювати.

За допомогою дитячих малюнків організатори хотіли показати Полтаву. Конкурсні роботи представили учасники від 7 до 17 років. Переможців і лауреатів журі визначало в 4 вікових категоріях. Сперечалися до останнього.

Алла Тимошенко, член журі, зав. відділом науково-масової та виставкової роботи Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка

- Мені особливо цінно не тільки різні новітні технічні підходи. Надзвичайно цікаво вони показані в конкурсі, було складно визначати, тому що і нові композиції, і нові матеріали художні, і сміливість дітей. Все це для журі надзвичайно ускладнює процес відбору.

Кожного року на конкурс надходить велика кількість робіт. Цього разу їх 400. Учасники з різних куточків Полтавської області. На виставці представили 63 роботи - це малюнки лауреатів та переможців. На урочистому відкритті були учасники, їх батьки, почесні гості, члени журі та засновники Фонду. Переглянути роботи відвідувачі зможуть до 26 листопада.

Стрічка новин