В Україні стартували зйомки історичного фільму "Чорний ворон".

В Україні стартували зйомки історичного фільму "Чорний ворон".

В Україні розпочали роботи над екранізацією роману Василя Шкляра "Чорний ворон".

Книга описує одну зі сторінок української історії – боротьбу українських повстанців Холодного Яру проти радянської влади у 1920-х роках. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Стрічка є екранізацією однойменного роману-бестселлера Василя Шкляра. Режисером картини буде Тарас Ткаченко, відомий глядачам своєю роботою над повнометражним фільмом "Гніздо горлиці". Держава надасть фінансову підтримку фільму у розмірі понад 5 млн грн. Ця сума є чвертю від загальної вартості виробництва.

"Екранізація “Чорного ворона”, звичайно, буде відрізнятися від книги, але ми обов’язково дотримаємося ідеологічних поглядів автора. У роботі над стрічкою ми співпрацюємо з Василем Шклярем. Тема твору дуже актуальна для українців сьогодні. Коли автор писав книгу, було лише передчуття війни, яка розгорнулась зараз на Сході. Ми ж у фільмі розповімо історію очима сучасної людини, у чиїй країні палає війна. Сподіваємося, що історія, яку ми знімаємо, об’єднає всю державу", – зазначив Тарас Ткаченко.

Також він розповів про історичні місця, які глядачі побачать у картині.

"У перший знімальний день творча група працювала на локації під Києвом, але на глядачів також чекатимуть інші впізнавані історичні місця. Наприклад, ми будемо відтворювати Мотронинський монастир, який став центром спротиву повстанців у минулому столітті. Також плануються зйомки неподалік Переяслав-Хмельницького”, – розповів Тарас Ткаченко.

За словами режисера, стрічка буде насичена масштабними батальними сценами, до яких, звичайно, залучають каскадери. Роман “Залишенець. Чорний ворон” Василя Шкляра описує одну зі сторінок української історії – боротьбу українських повстанців Холодного Яру проти радянської влади у 1920-х роках.

Стрічка новин