"Ворскла" перемогла "Карабах"

"Ворскла" перемогла "Карабах"

Учора в Баку полтавська "Ворскла" у рамках третього туру групового турніру Ліги Європи зіграла з агдамським "Карабахом". 

Хоча господарі поля одразу ж заволоділи територіальною перевагою, створити чогось, що реально б налякало оборону "Біло-зелених" агдамці не могли. Усі підходи до володінь Шуста були грамотно перекриті оборонцями гостей. Перша спроба удару по воротах сталася на 20-й хвилині, коли після неточного виносу м’яча Сапаєм Медведєв ударив значно вище воріт. Реальна нагода полтавців на взяття воріт намалювалася на 33-й хвилині. Після відбору в центрі поля та розмашистого розіграшу Ребенок подав на дальню штангу, де м’яч готовий був зустріти Кулач, але трішки не дотягнувся до сфери. Карека вийшов зі стартом другого тайму, і одразу ж відзначився асистом, віддавши ідеальний пас на Кулача. Влад дальнім ударом явно застав зненацька кіпера "Карабаха", відкривши рахунок на Олімпійському стадіоні Баку - 0:1

Картинка гри в другому таймі була діаметрально протилежною першому. У грі з’явилася думка, обидві команди додали і в динаміці. Нагоди Кареки, Ребенка і Коломойця - активність, що мала всі підстави матеріалізуватися в голи. "Карабах" також раз-по-раз гостро проникав до оборонних побудов полтавської дружини. До честі команди Василя Сачка, спалахи активності, а наприкінці гри й просто бажання будь-що закинути кулю до штрафного майданчика в розрахунку на боротьбу, грамотно стримувалися. Ще чотири хвилини напруги в доданий час, і вся "Ворскла" переможно здіймає руки догори, сигналізуючи про першу перемогу в груповому етапі одного з найпрестижніших клубних євротурнірів.

Стрічка новин