Холодно чи ні?

За день до початку опалювального сезону наші журналісти дізнавалися, чи чекають на нього полтавці. Чи холодно у квартирах? Перевірили будинок по вулиці Європейській. Дізнавалися і точний графік подачі тепла по районах міста. Детальніше - у сюжеті Ольги Соломахи.

Владику Бережецькому 5 років. Він гостює у бабусі з дідусем. У квартирі хлопчик не роздягається, бо холодно. Температура в домівці 14 градусів, на вулиці - 8. Розповідає: вночі від холоду рятує теплий одяг та товста ковдра.

Владислав Бережецький, полтавець

- Коли я сплю, у мене тепла-тепла піжама. Коли я просинаюся, то я навіть не хочу із ліжка вставати.

Одна з причин низької температури - тонкі стіни п'ятиповерхової «хрущовки». Якщо квартиру додатково не утеплити, з настанням холодів температура залишиться низькою. Щоб не мерзнути у квартирі, Владик час проводить з друзями у дворі. Біля його під'їзду зібралися сусіди. Лідія Павленко живе на четвертому поверсі. Говорить: холод дошкуляє. Гріється двома теплими ковдрами та одягається на ніч.

У цьому домі поки чекають на тепло. У міській раді кажуть: опалення почнуть вмикати з 24 жовтня.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ

- На сьогоднішній день немає жодних проблем, нічого не заважає почати опалювальний сезон. Тому в середу буде прийнято рішення виконкому про початок опалювального сезону.

Теплопостачання в місті вмикатимуть поступово. Залежно від графіку пуску котелень «Полтаватеплоенерго».

Олег Баюн, заступник головного інженера з експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- На сьогодні всі стовідсотково котельні, а їх на підприємстві 90, мережі практично готові до початку опалювального сезону.

Згідно з графіком запуску котелень всі райони міста забезпечать теплом протягом двох днів, включаючи деякі об'єкти в Карлівці, Решетилівці, Машівці та Котельві.

Стрічка новин