Музика душі

Так називає свої пісні заслужена артистка України Тетяна Садохіна. Виконала їх на своєму ювілейному концерті у Театрі ім. Гоголя, участь у якому взяли гурт «Ревізор», Людмила Супрунова, Тетяна Хоменко. Про співачку та її авторські пісні - далі у сюжеті Марини Покшіної.

Це - співачка і композитор, керівник продюсерського центру «Квітограй» і солістка гурту «Ревізор» Тетяна Садохіна. Твори у неї різні за жанром та характером. Поділилася композиторка секретами, звідки бере натхнення для написання нових пісень.

Тетяна Садохіна, композитор, заслужена артистка України

- Це може прийти само по собі. Наприклад, я там куховарю чи щось інше там по дому роблю. Ну і тут якась думка до мене прийшла. Я потім швиденько її записую, але і буває інший. Наприклад, я читаю вірші поетів, у мене з'являється мелодія відразу.

Крім авторських пісень, глядачі почули народні твори в аранжуванні Володимира Шевчука і самої Тетяни Садохіної. Цікаво співачці почути, як її пісні сьогодні звучатимуть у виконанні інших артистів. І через реакцію публіки зрозуміти, як їй це вдалося. Людмила Супрунова - її учениця, для неї Тетяна Садохіна написала кілька пісень. Одна з них - «Зозуля», з якою дівчина здобула не одну перемогу на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Зокрема, Гран-прі у Болгарії.

Людмила Супрунова, переможець міжнародних вокальних конкурсів

- Пісня «Зозуля» є моєю візитівкою. Як я займалася в творчому центрі Тетяни Садохіної «Квітограй», вона мені подарувала цю пісню, і першим виступом був телевізійний конкурс «Квадрат Успіху», який колись проводив телеканал «Лтава».

Серед гостей у залі - заслужений діяч мистецтв України, поетеса Марія Бойко. На її слова у Тетяни Садохіної є дві пісні.

Марія Бойко, поетеса, заслужений діяч мистецтв України

- І фінальна пісня концерту - це автор музики Тетяна Садохіна. Прозвучить фінальна пісня концерту теж на мої слова. Я за це неймовірно вдячна. Набагато краще, набагато цікавіше писати вірші, коли ти знаєш, що ці пісні ось тут зараз знаходять свій голос, і летять до слухача.

Тетяна Садохіна співпрацює із відомими поетами і композиторами України, із молодими авторами, які починають свій шлях. Багато пісень написав для неї Володимир Шевчук. Разом вони роблять сучасні обробки народних пісень різних країн. Із концертами співачка об'їздила майже увесь світ.

Стрічка новин