Мільйон гривень і матч у Європі

У Києві відбувся фінал Всеукраїнського турніру з дворового футболу «Мільйон на стадіон». Першість здобула команда «Молодість» із Полтави.

Команда «Молодість» з Полтави виграла турнір з дворового футболу і отримала сертифікат на  мільйон гривень на будівництво стадіону у своєму місті. 

Ілля Кива, голова Всеукраїнської національної федерації дворового футболу

- В принципі забрати дітей з вулиці і дати можливість формувати команди, займатися і виховувати дітей. Через футбол - це трошки простіше робити. Тому і було вибрати напрямок футбольного розвитку.  Ми вирішили, а чим же нам віддячити хлопцям, і чим їх мотивувати за їх завзятість, за їх прагнення до перемоги, за їх гру. Кращим подарунком для майбутнього, я впевнений, чемпіона, спортсмена - це стадіон в його дворі. Тому, так знайшлися спонсори. Дякую окремо Олександру Журба. Це просто громадянин України.

Всеукраїнський турнір з дворового футболу «Мільйон на стадіон» відбувся 21-го жовтня у Києві. Учасниками гри стали збірні команди дітей  з багатодітних і малозабезпечених сімей, переселенців із зони АТО та що опинилися у  складних життєвих обставинах. У запеклій боротьбі першість здобула полтавська команда. Друге і третє місце посіли команди із Херсонської та Київської областей. Призери отримали кубки та медалі.

Олександр Мелащенко, ветеран полтавського футболу

- Полтава завжди славилася чудовими футболістами і  винятком не є ​​нинішнє покоління. Тому хлопці, я анітрохи не сумнівався, що ви досягнете такого прекрасного результату і привезете в Полтаву не тільки перемогу, але і прекрасний стадіон, який ми, і ви вирішимо, де краще поставити.

Команда «Молодість» із Полтави отримала не лише головний приз турніру. У липні переможці зіграють  з дитячою збірною Ліги Італії. Фінал чемпіонату у Києві проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту і під патронатом Міністерства внутрішніх справ України. Спонсор - Олександр Журба. У Полтаві новий стадіон для юних  футболістів планують побудуватим до кінця 2018 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію