Концерт пам'яті Володимира Тарасенка

До його 70-річчя у Театрі імені Гоголя відбувся святковий концерт. Володимир Тарасенко - автор 26 поетичних збірок. Не стало його 6 років тому. На концерті друзі, колеги та прихильники творчості вшанували пам'ять про поета. На концерті була і Олга Соломаха.

Це - Олександр Телик. Один із кращих друзів Володимира Тарасенка. Він - генерал-осаул Полтавського козацтва, голова Полтавського регіонального відділення міжнародної поліцейської асоціації. Крім того, співак і автор пісень.

Олександр Телик, генерал-осаул Полтавського козацтва, співак

- Працювали разом в органах державної виконавчої влади.Також у правоохоронних органах. Так наша дружба продовжувалася протягом 30 років. Ми разом виїздили у відрядження і закордоном разом були. А тоді так сталося, що і поетична наша стезя переплелася. Ми написали збірку пісень «Козацька доля».

Пан Олександр сьогодні виконає деякі композиції зі збірки на сцені Театру ім. Гоголя. Тут о сьомій вечора зібралися полтавці, щоб вшанувати пам'ять про видатного поета Володимира Тарасенка. Концерт починають з гімну Полтавщини. Його написав Володимир Тарасенко.

Виступають на сцені полтавські артисти та співаки. Виконують твори поета. Найменші - вихованці дитячого садочку. Володимир Тарасенко написав багато дитячих віршів та пісень. Про вклад у культурну спадщину Полтавщини, розповів гарний друг та співавтор Володимира Тарасенка Юрій Кустол.

Юрій Кустол, товариш Володимира Тарасенка

- Він навчив всіх нас у своїх віршах, у своїй дружбі любити рідний край. Він навчив нас любити Україну. А ще я хочу акцентувати увагу на тому, що через свої пісні і вірші для діток. Він передавав і маленькому поколінню, маленьким дітям.

Концерт пам'яті Володимира Тарасенка зібрав у залі друзів,колег та знайомих поета. Слухали пісні та композиції. Дивилися архівні відеозаписи та згадували історії з життя видатного полтавця.

Стрічка новин