Розвиток рослинництва і тваринництва, нові робочі місця, соціальне партнерство

Це основні напрямки роботи  агрофірми «Добробут», що входить до складу агропромхолдинга «Астарта-Київ». Про виробництво та потужність підприємства - дивіться у сюжеті.

На Полтавщині 15 років працює потужна агрофірма «Добробут», що входить до складу агропромхолдинга «Астарта-Київ».  Основні галузі виробництва підприємства - це рослинництво і тваринництво. Нині вони успішно розвиваються та приносять прибуток агрофірмі. Для обробітку землі та збирання врожаю на полі господарство залучає сучасну техніку. Наступного року планують закупити нову ще на 30 мільйонів гривень.

Андрій Березовський, генеральний директор ТОВ агрофірма «Добробут»

- В обробітку у нас 36 тисяч гектарів землі. З них – озима пшениця вирощуєм, цукровий буряк, соняшник і кукурудза. 0.31Застосовуєм новітні технології, закуплям нову техніку.  Цього року у нас показники врожайності набагато вищі, ніж у минулому році. І це дало нас змогу отримати кращі прибутки. Це дало поштовх на підняття заробітної плати  для людей, які працюють у полі, на виробництві.

Нові робочі місця та підтримка місцевого населення. Діяльність компанії спрямована на покращення умов праці для людей.

Юлія Руденко, керівник служби управління персоналом ТОВ агрофірма «Добробут»

- На сьогоднішній день у нас працює  понад 900 чоловік і в період збиральних робот ми надаєм нашим місцевим жителям, пайовикам. Це також приблизно до ста чоловік.

Нині у агрофірмі «Добробут»  близько 10 тисяч пайовиків у Козельщинському, Кобеляцькому, Новосанжарському, Решетилівському ьа Полтавському районах.

Марина Кругловецька, головний фахівець із земельних питань ТОВ агрофірма «Добробут»

- Орендна плата в «Добробуті»  складає 12%. Крім того існують мотиваційні виплати , які ми пропонуєм людям, які перепідписують договір на 7-10 років. Ми надаємо послуги, ми видаємо людям продукцію. Ми йдемо людям на зустріч по всім питанням.

Надія Лукащук, донька пайовиків ТОВ агрофірма «Добробут»

- Ми дуже задоволені, що єсть така фірма тому, що мої батьки вже прожили  80 років. І мамі, і батькові, вони дуже боліють, і скільки б не звернися у «Добробут» завжди вони виділяють кошти безвідказно. І цукор дають, і якщо треба обробити землю.

На фермі  агрофірми утримують близько 530  голів великої рогатої худоби. Більшість з яких - це українська молочна чорно-ряба порода.  У підрозділі  є майже 400  дійних корів. За добу тут надоюють 7.5 тонн молока.   Годують худобу змішаним однотипним кормом: силос, жом, сіно, комбікорм.  Заготовляють його заздалегіть.

Ольга Рижикова, керівниця молочно-товарної ферми, с.Бреусівка

- Ферма облаштована молокопроводом. Комра роздає кормозмішувач -  у нас Тріолет. Працює на сьогоднішній день 34 людини. Колектив молодий у нас, оновився майже за рік. Люди стали робить в основному молодь, є молоді пари.

Значну увагу агрофірма «Добробут» приділяє соціальній сфері. Більше 3 мільйонів гривень за рік господарство спрямувало на освіту, медицину, спорт та культуру. Один із головних напрямків їхньої роботи - це підтримка навчальних закладів.

Анатолій Таранушич, заступник генерального директора ТОВ агрофірма «Добробут»

- Ми завітали до цього навчального закладу і бачимо майданчик, який зовсім недавно ми купили і встановили на цьому прекрасному місці. Діткам є можливість на ньому займатися. І таких шкіл, в які ми вклали відповідні кошти – десятки.

Валентина Шпорт, директор Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру 

- Волонтери і працівники агрофірми «Добробут» приїжджають і проводять для наших дітей майтер-класи, що також є дуже цікавим для наших дітей. Організовують творчі майстерні. Ось цей прекрасний майданчик, який зовсім недавно придбали.

Соціальне партнерство  із сільськими громадами є результатом плідної співпраці та реалізації  спільних проектів. Зокрема, це відродження сіл.

Анна Зайченко, голова Красненської сільської ради

- Всі населені пункти нашої сільської ради освітлені, дякуючи «Добробуту». Садочок на території якого ми знаходимося – це було забуте приміщення колгоспу колишнього. На сьогодні воно відроджене. В минулому році ми побудували прекрасний ігровий майданчик у нашому селі Красне.

Стабільність, соціальне партнерство та взаємодія з сільськими громадами, сприяє розвитку агрофірми і сіл. Нині це одне із найпотужніших підприємств у Козельщинському районі.  За підсумками 2017 року агрофірма сплатила більше ста мільйонів гривень податків.

Стрічка новин