На Полтавщині песніонери віддали шахраям 153 тисячі гривень

Обидва шахрайства сталися вчора в Карлівці.

Так, 74-річна пенсіонерка повідомила до Карлівського відділу поліції, що до неї підійшла невідома жінка та представилася представником банку. Остання повідомила, що грошові кошти, які до цього отримувала бабуся в якості пенсії, є фальшивими. Почувши це, пенсіонерка віддала свої заощадження у сумі 63 тисячі гривень для "перевірки". Отримавши після "перерахунку" конверт назад у руки, жінка виявила у ньому лише порожні аркуші паперу.

З’ясувалося, що це не єдине шахрайство в місті того дня. За схожою схемою 81-річна жителька Карлівки віддала 90 тисяч гривень шахрайці, яка представилася працівником пошти.

"Шановні громадяни! Поліція вкотре звертається до громадян – не довіряйте незнайомим людям! Будьте обережні та ніколи не впускайте в свій дім незнайомих громадян, ким би вони не представлялися! Розповідайте про подібні афери своїм батькам, родичам чи сусідам. Подбайте про свої заощадження!", - наголошують у Патрульної поліції Полтавської області.

У поліції за обома фактами відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України "шахрайство". Ведуть пошуки причетних осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію