"Весільний коровай" приніс перемогу учням Гребінківщини на Всеукраїнському родинному конкурсі

"Весільний коровай" приніс перемогу учням Гребінківщини на Всеукраїнському родинному конкурсі

У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбили підсумки заочного Всеукраїнського родинного конкурсу "Український коровай".

Основним завданням Конкурсу є створення умов для самореалізації талановитих і обдарованих дітей та молоді, залучення їх до активної пізнавальної, наукової і трудової діяльності. А також сприяння збереженню родинних звичаїв любити та шанувати хліб, підтримки сімейних традицій, де окрасою свята є хліб.

У конкурсі взяли участь понад 300 учасників: родинні колективи, учні та учнівські колективи закладів позашкільної та загальної середньої освіти різних регіонів України та міста Києва.

Творча робота "Весільний коровай" умільців із с. Рудка Гребінківського району Оксани Дубини, Олени Дубини та Тетяни Дубини, вихованки об'єднання "Берегиня" при Рудківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник - заступник директора школи з виховної роботи Олени Шевченко), стала переможцем конкурсу. Їх нагородили грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Стрічка новин