Два спортивні майданчики з’явились у Полтаві

Їх відкрили в загальноосвітніх школах №5 та №11. Збудовані спорт-зони за сучасними стандартами. Тому тепер заклади можуть приймати в себе змагання з міні-футболу. На відкритті побували й наші журналісти.

Професійне покриття, вирівняна територія, огороджена спеціальною сіткою. А також обладнання, яке відповідає всім санітарним нормам. Так виглядає сучасний спортивний майданчик останнього покоління.  Його урочисто відкрили в Полтавській загальноосвітній школі №11.

Микола Коваль, тренер ДЮСШ «Ворскла» ім. І.Горпинка 

- Зараз поле 5 покоління. Зроблена професійно. Тут немає ні ям, ні горбів. Це ідеально рівне поле на якому приємно проводити заняття фізкультурою і тренуватись футболом.

Після відкриття учні школи зіграли на новенькому майданчику дружній матч з міні-футболу.

Кошти на спорт-зону виділили з міського бюджету. Тому представники міської влади особисто проінспектували якість новозбудованого майданчика.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Наше завдання - створити умови, щоб забрати нашу молодь від Інтернету, від диванів, і щоб вони більше займалися на свіжому повітрі. В спортивних залах займалися фізкультурою та спортом. Для цього в наступному році депутатами буде переглянутий бюджет. В новому бюджеті ми передбачимо мінімум 10 таких спортивних полів.

Такі сучасні спортмайданчики розширять можливості 11 школи, зазначила заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко. Тепер в закладі можуть проходити змагання з міні-футболу.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з гуманітарних питань

- Майданчики подібного типу дуже необхідні і школярам, і місту в цілому. Тому що це поле, де можуть проходити спортивні змагання. Сьогодні ми говоримо, спорт - це те що дає змогу дітям реалізувати себе, знайти себе.

Цього дня подібний майданчик відкрили і в загальноосвітній школі №5. Перерізати червону стрічку доручили найкращому спортсмену закладу.

Новому майданчику неабияк зрадів учень 7-о класу Ігор Бутенко. Він грає за шкільну футбольну команду. Раніше уроки фізкультури і тренування в хлопця проходили на звичайному полі. І, коли йшов дощ чи вже темніло, грати ставало неможливо. Тепер все зміниться.

Ігор Бутенко, учень Полтавської ЗОШ №5

- Побудували новий майданчик, ми можемо на уроці фізкультури чи просто у вільний час, на канікулах, вихідних приходити і грати у футбол.

Депутати разом із заступницею міського голови теж проінспектували спортмайданчик. У майбутньому його ще дооблаштують спеціальним штучним покриттям.

Олександр Кудацький, депутат Полтавської міської ради

- Можна грати й на цьому майданчику, але краще звичайно зробити штучне покриття. Щоб була зелена трава, щоб дітвора грала на сучасному полі. Це вже буде підготовка, до покриття. Поле вже готове. Є така інформація, що і в грудні можуть завезти.

До кінця року майданчик обіцяють доробити.

Стрічка новин