На Полтавщині 77 тисяч дітей оздоровилися за літній період

Створення кадастрової карти. Підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року. Про це говорили на апаратній нараді у голови облдержадміністрації. Детальніше - в сюжеті Ірини Щербак.

Розпочалась апаратна нарада з підбиття підсумків відпочинку дітей. Більше 77 тисяч школярів Полтавщини змогли оздоровитися цим літом. Це - більше ніж 50%. Середня вартість путівки складала 6 тисяч гривень. Завдяки частковому відшкодуванню вартості путівки, батьки сплачували 1 500 гривень. Цієї послугою скористались рідні майже 10 тисяч дітей. Про це під час виступу повідомив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Буцький.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА

- Особливу увагу в оздоровчій кампанії приділено механізму часткового відшкодування вартості путівки. Відповідно до порядку, затвердженого в області, розподілено субвенцію з обласного бюджету 14 мільйонів. Механізмом здешевлення путівок скористалось 9 тисяч  148 дітей. А це на 1 459 дітей більше, ніж в минулому році.

Після доповіді перший заступник губернатора Андрій Пісоцький зауважив: наступного року кількість дітей має збільшитись.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА 

- Потрібно наступного року, щоб 60 - 70% ми оздоровили дітей в нашій області. І що для цього потрібно зробити, ви повинні надати пропозицію. А апарат прошу оформити це як доручення.

Окрім цього, Олександр Буцький додав: найближчім часом на території області оздоровляться 60 дітей із районів, постраждалих від вибухів на Чернігівщини. Друге питання засідання - розроблення та впровадження на Полтавщині містобудівної кадастрової карти.

Ірина Особік, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА

- Мова йде саме про нову містобудівну документацію, яка виготовлена згідно з новим чинним законодавством. Відповідно до нових державних, будівельних норм на підоснові УСК 2000. І ця підоснова є базою для створення геоінформаційної карти України.

На цьому порядок денний вичерпався.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію