Полтава переймає досвід Львова

До нашого міста завітала делегація з міста Лева. Полтавцям вони розповіли про успішні проекти розвитку їхнього міста впродовж останніх 12-ти років. Зустріч пройшла в рамках програми «Urban Talks». Детальніше - далі у сюжеті.

У залі Полтавського Краєзнавчого музею людно. Тут дискутують про розвиток українських міст полтавська та львівська делегації. Приїзд останніх пройшов у рамках проекту «Urban Talks». Тобто співпраця та обмін досвідом між містами України. Відкривав її Львівський міський голова Андрій Садовий. Під час свого виступу він зазначив: наше місто має неабиякі ресурси.

Андрій Садовий, Львівський міський голова

- Дякую за теплий прийом. Полтава вражає. Дуже велика енергетика і я бачу тут дуже великий потенціал для росту. Кожен українець, громадянин нашої країни має приїхати в Полтаву, щоб відчути цю енергію, енергетику. Котляревський, Сковорода - цей край народив найкращих.

Продовжив дискусію секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Він запевнив: найближчим часом Полтавська міська рада буде працювати над тим, щоб наше місто стало конкурентноспроможним.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Я особисто прийняв для себе рішення відвідати і послухати те, яким чином Львів мав можливість розвиватися, які рішення були прийняті для того, щоб мати зараз у Львові не тільки столицю Західної України, а й столицю туризму в Україні.

Львів'яни поділились з полтавцями власними стратегіями розвитку архітектури, IT-технологій та туризму. Полтава ж у свою чергу продемонструвала власне бачення майбутнього міста.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради 

- Наш «Інститут розвитку міста» на сьогоднішній день по Україні займає лідируючі позиції. І ми можемо сказати про те, що ми одні з перших завершили створення Концепції інтегрованого розвитку нашого міста «Полтава-2030».

Нагадуємо, промоційна кампанія з інформування мешканців про Концепцію інтегрованого розвитку міста «Полтава-2030» розпочалась 17 жовтня. Долучитись до проекту може кожен полтавець.

Стрічка новин