«Перетин» від Руслани Анічиної

Так назвала свою виставку живопису та графіки полтавська художниця. Відкрилася вона у Полтавському художньому музеї ім.Миколи Ярошенка. Представлені роботи від юних років мисткині до сьогодні. Більше про картини - далі у сюжеті Марини Покшіної.

Це - картини полтавської художниці Руслани Анічиної. Їх на виставці 104. Усі вони виконані різними техніками. Бо найбільше мисткині подобається експериментувати. Раніше авторку знали як графіка, зараз вона відома як живописець. Але жоден жанр не залишився в минулому. Показує художниця свою особливу роботу - Свято-Хрестовоздвиженський жіночий монастир.

Руслана Анічина, художниця, графік, член НСХУ

- Якщо брати цю графіку, вона взагалі - це просто розповіді про себе. Вони із підсвідомого, вони, можливо, десь в метафоричних формах, але це просто, як сповідь. Сьогодні я більше займаюсь абстракцією, ну по суті, це те саме.

Представлені на виставці роботи художниця намалювала за допомогою олійних фарб. А графічні картини - сухою пастеллю.

Подивитися на полотна Руслани Анічиної прийшли друзі, колеги та звичайні містяни, які знайшли час, щоб першими побачити експозицію.

Людмила Семенихіна, відвідувачка

- Сподобалися дуже багато її робіт. Деякі є дуже яскраві, з таким цікавим змістом, ну а деякі в пастелі. Ну що я можу сказати: задоволення маса, вражень маса.

На виставці Руслани Анічиної «Перетин» більшість картин не мають назви. Це зроблено навмисно, щоб образи не нав'язувались глядачу.

Анатолій Лавренко, художник, член НСХУ

- Руслана - майстер. Дуже, я б сказав, воно здається абстракцією будь-які вироби. Але абстракцію зробити дуже складно, тому що під цим, як говорять, малюванням приховується навчання, школа.

Експозиція в Полтавському художньому музеї імені Ярошенка триватиме до 20 листопада.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію