Президент доручив уряду розширити програму субсидій

Президент доручив уряду розширити програму субсидій

Петро Порошенко наголосив, що від нових тарифів на газ не повинні постраждати найменш захищені верстви населення.

Президент Петро Порошенко на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України закликав захистити людей і поставив завдання уряду розширити програму субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на газ.

"Як Президент, я поставив уряду дуже жорстку вимогу: ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, щоб від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення й узагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним", – зазначив глава держави, коментуючи рішення уряду.

Президент нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу. Тоді, завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення та “зняти острах” щодо цього рішення.

"Ми наголошуємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена родина не відчула підвищення тарифів на своєму власному бюджеті", – наголосив Петро Порошенко.

Нагадаємо, що на позачерговому засіданні уряду в п’ятницю, 19 жовтня, Кабінет Міністрів підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5% із 1 листопада. Одразу після цього МВФ оприлюднив заяву про те, що Міжнародний валютний фонд і уряд України дійшли згоди про запровадження нової програми кредитування української економіки Stand-By замість програми розширеного фінансування EFF, яка завершується наступного березня.

Стрічка новин