Меморіальна дошка вчителю

У Ковалівці вшанували вчителя біології Галину Аніскіну. Пам'ятна таблиця з'явилась на фасаді Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату імені Антона Макаренка. На урочисту церемонію її відкриття прийшли родичі, колеги та учні. Далі - Анна Ружін.

На подвір'ї зібралися учні та рідні вчителя Галини Аніскіної. Вона пропрацювала 30 років у цьому навчальному закладі. Жінки вже немає, а пам'ять про неї живе. Цього дня відкривають меморіальну дошку.

Валерій Шульга, директор Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату імені А.С.Макаренка

- Це була педагог із великої літери. Вона уміла дітей навчити біології, досконало сама знала цей предмет. Уміла дітей залучити до різних конкурсів, до написання наукових робіт. З Галиною Олексіївною в закладі була створена «Екологічна стежина». Було відкрито шкільне лісництво.

13 жовтня Галині Аніскіній мало б виповнитися 70 років. Народний депутат Юрій Бублик теж добре пам'ятає вчителя.

Юрій Бублик, народний депутат України

- Нам не вистачає сьогодні вчителя, до якого ми завжди ходили 13 жовтня з квітами, вітали з Днем Народження. З яким ми завжди збиралися на зустріч випускників. 7 чи 8 випусків Галина Олексіївна випустила, і сьогодні на відкритті меморіальної дошки присутні представники різних поколінь, різних випусків і всі вони однаково тепло та добре відгукуються про такого вчителя.

На церемонію відкриття меморіальної дошки прийшла і родина вчительки. До стели урочисто поклали квіти.

Стрічка новин