Українську книгу у віртуальній реальності презентували на міжнародній виставці

Українську книгу у віртуальній реальності презентували на міжнародній виставці

Її створили за мотивами книжок-картинок Оксани Були.

На ювілейній 70-й книжковій виставці у німецькому Франкфурті-на-Майні представили український проект віртуальної реальності "Знайомство з туконі". Книга у віртуальній реальності створена за мотивами книжок-картинок Оксани Були та розповідає про незвичайних лісових духів.

"Після відвідування Франкфуртського книжкового ярмарку зрозуміла одне: Україна на рівні з передовими країнами за ідеями і їхнім втіленням у сегменті віртуального книговидання. До проекту було багато уваги як серед працівників міжнародних фестивалів і ярмарків, так і серед відвідувачів. Зокрема Едвард Навотка, редактор видання Publishing Weekly, одного з найфаховіших видань у світі з видавничої справи, зазначив, що “Знайомство з туконі” зроблене дуже професійно, дійсно виглядає як віртуальна книжка, і в нас немає гідних конкурентів", – розповіла координатор міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал, одна з ініціаторів проекту Оксана Хмельовська.

Також вона зазначила, що цього року конкурентів в українського проекту на виставці майже не було.

Уперше проект віртуальної реальності презентували на Книжковому Арсеналі у Києві. Повідомляють, що команда "Знайомства з туконі" збирається подати проект на міжнародний конкурс віртуальних книжок "VR Awards Book".

Стрічка новин