На Полтавщині затримали браконьєрів

На Полтавщині затримали браконьєрів

У Глобинському районі правоохоронці спільно з Державними інспекторами Полтавського рибоохоронного патруля минулої доби зареєстрували три факти незаконного вилову риби. За попередніми оцінками, завдано збитків на загальну суму більше 30 тисяч гривень.

Поблизу с. Липове Глобинського району 36-річний чоловік здійснював незаконний вилов риби різних видів загальною вагою 15 кг забороненим знаряддям лову – рибацькою сіткою.

У с. Бугаївка Глобинського району на насипній дамбі Кременчуцького водосховища виявили 39-річного жителя смт. Градизька, який за допомогою рибацької сітки здійснював незаконний вилов риби різних видів загальною вагою 16 кг.

У с. Шушвалівка Глобинського району правоохоронці виявили місцевого 41-річного жителя Козельщинського району, який сіткою, спінінгом та підсакою здійснював незаконний вилов риби загальною вагою 25 кг .

Свіжовиловлену рибу та знаряддя лову вилучили. За фактами незаконного вилову риби, інформацію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним промислом).

Стрічка новин