Баки є, але сміття складають поруч

І така ситуація чи не по всьому місту. Працівники КАТП-1628 не встигають за всіма новими стихійними звалищами. Інспекція благоустрою разом з поліцією проводить рейди та штрафує порушників. Далі - Анна Ружін.

Це - Володимир Бєлов. Він працівник КАТП-1628. Зранку і до вечора чоловік працює зі сміттям. Прибирає його та вантажить на авто. Ось таку картину чоловіку доводиться бачити щоразу - купи сміття. До того ж лежить воно не в контейнерах, а поруч.

Володимир Бєлов, працівник КАТП-1628 

- Ось зараз ми все приберемо. А завтра зранку буде те саме або навіть і більше. І так щодня. А потім, коли приїжджають керівники, то мені говорять, що КАТП не прибирає. Там ми зараз приберемо, а зранку те саме буде. Люди несуть, що треба і не треба - все підряд.

Лежить негабаритне сміття різного характеру. З правопорушниками намагаються боротися.

Руслан Редько, заст. нач. Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

- Зараз інспекція разом з поліцією, проводить рейди, виявляють правопорушників. Які на сьогодні вже є оштрафовані і штраф за дане правопорушення от 340 до 1700 гривень.

Але це не зупиняє правопорушників. І ось черговий випадок.

- Є баки, а Ви викинули на землю. 

- Так нема ж там та повні баки.

- Та де повні? Порожні вони.

- Та де порожні?

- Порожні.

- Ви в курсі, що за дане правопорушення от 340 до 1700 гривень?

Тарас Бойко, начальник КАТП-1628

- Мешканці повинні розуміти, що все те, що залишається після ремонтів чи старі меблі, вони повинні ці відходи самі ліквідовувати. Тобто або вивозити на міське сміттєзвалище, або замовляти техніку на КАТП-1628 та сплачувати за це кошти певні.

Така ж сама ситуація і біля сміттєвих баків за іншою адресою. Контейнери є. Вони порожні, але сміття чомусь викидають поруч із ними. На зауваження - люди не реагують. Але не всі мешканці так себе поводять.

- Такого робити не можна. Інший раз і замітають і прибирають, щоб чистенько було. Воно ж неприємно. Я теж в приватному будинку. Але я намагаюся в контейнер.

Руслан Редько, заст. нач. Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

- Я звертаюся до наших мешканців не порушувати правила благоустрою нашого міста і не створювати з міста загальне сміттєзвалище.

Стрічка новин