Фінал кільцевих перегонів «Ltava Attack Series» провели цими вихідними в Полтаві

За день до старту в центрі міста представили учасників. А також авто, на яких змагалися пілоти. Полтавці радо роздивлялися спорт-кари та робили з ними фото. Як це було - дивіться в сюжеті Ірини Щербак.

Якщо в Полтаві масово чути цей звук, а в центрі міста з’являються спорт-кари - це значить одне - «Ltava Attack Series». Щоразу напередодні кільцевих перегонів організатори презентують учасників старту та їх автівки.

Національна серія ТаймАтак стає популярнішою на українській спорт-арені. Щоразу, розповідає організатор перегонів Андрій Приходько, збільшується кількість учасників. Велику роль в цьому відіграють спонсори. Генеральними є мережа заправок «BVS».

Андрій Приходько, організатор «Ltava Attack Series»

- Будемо ще далі розвиватись. Велика вдячність нашому титульному партнеру компанії «BVS», яка всіляко нас підтримує. І не тільки як в проведенні змагань, але і як в частковій реконструкції картодрому. Я думаю, в подальшому ми будемо розвиватись і автоспорт в Полтаві та Україні в цілому, буде розвиватися завдяки цій компанії.

Цього разу на всіх любителів перегонів чекає сюрприз. Вперше в рамках «Ltava Attack Series» пройде осінній кубок Porsche. 9 машин цього бренду разом з пілотами теж змагатимуться за звання кращого.

Юрій Манойло, організатор «Porsche Otmk 2018»

- В цьому році перший раз приїхали такою групою автомобілів «Porsche». Це у нас буде окремий залік, серед цих автомобілів. Це буде для нас третій, фінальний етап - «Porsche Otmk 2018». Перший в нас був в Києві, потім в Кам'янському. А фінальний наш етап, «апогей» сезону, тут в Полтаві.

Це - Олена Іванова зі своєю «Honda CR-X». Цей тандем неодноразово ставав призером та переможцем кільцевих гонок. Авто спеціально облаштоване. В ньому повністю розібраний салон та додатково встановлені різні прилади. Це додає швидкості.

Олена Іванова, учасниця «Ltava Attack Series»

- Є у мене декілька приборів, це «еку-мастер» - прошивка для мізків, вона трішки додає кінських сил. Небагато, але швидше включаються високі обороти. Це коробка передач, вона в мене коротка главпара. Тобто скоріше переключається, теж допомагає скоріше розганятися. Вона достатньо проста, за рахунок того, що вона така маневрена, вона допомагає вигравати.

Не менш важливим для гонок є пальне, яким заправляють автівки.

Олена Іванова, учасниця «Ltava Attack Series»

- Ця «Honda» налаштована на 95 бензин, заправляюсь на «BVS». Проте, для гонок я доливаю туди присадку від нанопротеку. І в цілому, чудово їде і працює.

А вже наступного дня ці спорт-кари на чолі з пілотами демонстрували всі свої можливості на картодромі. Кращі з них отримали подарунки від компанії «BVS».

Стрічка новин