Урок мужності

Так назвали захід для дітей з особливими потребами. Пройшов він на території Прирічкового парку. Організували його Управління у справах сім'ї, молоді та спорту, комунальний заклад «Спорт для всіх» та Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного. Як навчалися, змагалися та відпочивали учасники, знає Марина Покшіна.

Територія Прирічкового парку. Тут збираюся організатори та учасники заходу. Серед останніх - учні школи-інтернату для глухих, студенти університету економіки і права і Полтавського вищого професійного училища. Це - Олександр Скляр. Участь у такому заході бере вперше. На змаганнях хлопець - капітан команди «Україна». Сподівається, що саме вони здобудуть перемогу.

Олександр Скляр, студент

- Хочу отримати нових знань, емоцій і зрозуміти, як ці з вадами слуху люди живуть.

Команди шикуються, знайомляться, а ведучі розповідають про умови змагань.

Ліворуч від учасників організатори облаштовують локації. Їх шість. На столах розклали військове спорядження. Проводитимуть навчання і змагання колишні учасники АТО.

Андрій Кошман, голова Полтавської філії Всеукраїнської ГО «Асоціація інвалідів АТО»

- Хочемо зробити дітям свято, показати, популяризувати військові професії, показати, що армія з народом.

Починається захід із показового виступу спортсменів кіокушин-карате. Далі - команди отримують маршрутні листи і розходяться. Перше змагання - стрільба, потім - кидання гранати. Паралельно усі бажаючи беруть участь у майстер-класі від Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.Панаса Мирного. Разом із дорослими діти виготовляють паперових янголів.

Ірина Твердохліб, начальник відділу по роботі людей з інвалідністю Полтавського міського центру «Спорт для всіх»

- Приємно здивована саме такою організацією від наших людей, які воювали. Тому ми назвали цей захід «Урок мужності». І, звісно, це буде акцент не тільки на спритність, на вміння, на те, що хто швидше, хто краще, хто більше, але іще і познайомитися з людьми, які безпосередньо захищали Батьківщину.

Захід закінчується. Усі учасники отримали відзнаки. Організатори планують зробити ці змагання щорічними.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію