У Миргороді презентували книгу про топоніми

У Миргороді презентували книгу про топоніми

Книгу Ганни Бабич "Топоніми Миргородщини. Дещо про географічні назви нашого краю" презентували в Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих ім. Д. Гурамішвілі. Чергова краєзнавча література побачила світ напередодні дня народження місцевої авторки. 

17 жовтня у Миргородську міську публічну бібліотеку для дорослих ім. Д. Гурамішвілі запросили на зустріч Ганну Василівну Бабич  - учителя, краєзнавця, людину, яка понад усе любить свій край і цей настрій передає всім оточуючим. Провідний бібліотекар Ніна Михайлівна Рудь розповіла про всі дослідження Ганни Василівни, а особливо звернула увагу на книгу, що нещодавно вийшла з друку «Топоніми Миргородщини. Дещо про географічні назви нашого краю». 

Начальник відділу культури Миргородської міської ради Лариса Миколаївна Педченко привітала авторку з 88-ти річчям, яке вона відсвяткувала 15 жовтня, подякувала Ганні Василівні за невтомну й кропітку працю, побажала їй міцного здоров’я, натхнення.

Гості та однодумці Ганни Василівни дякували за її талант і висловили надію, що незабаром світ побачать і інші її книги. Ганна Василівна урочисто подарувала книгу всім міським і шкільним бібліотекам Миргорода.

Почесну відзнаку Міністерства культури "За багаторічну плідну працю в галузі культури" Ганні Василівні вручив  дослідник роду Короленків Олексій Короленко, який саме цього дня запланував передати заслужену нагороду. 

Захід пройшов у теплій невимушеній обстановці: лунали пісні і привітання та подяки, аплодували стоячи, а наприкінці заходу вишикувалася черга за автографами.

Стрічка новин