Кому потрібно їсти гірчицю?

Багато хто чув, що гірчиця може бути дуже корисною при простудних захворюваннях. Чи так це насправді?

Дійсно, медичні працівники рекомендують налягати на гірчицю саме зараз, у сезон поширення захворювань і розгулу інфекцій. Річ у тім, що гірчиця містить у собі снігрін і синальбін – речовини, що стимулюють відходження мокроти. Саме завдяки дії цих компонентів, гірчиця може бути ефективною у терапії кашлю, бронхітів, ларингіту, запалення слизових оболонок гортані.

Також гірчиця містить безліч інших корисних складових – білок, ненасичені жири, харчові волокна, вітаміни групи B, Е, D, А. Вона корисна не тільки при простудних інфекціях. Вживання гірчиці активізує надходження крові у головний мозок, сприяючи поліпшенню пам'яті та розумових функцій.

Корисною гірчиця буде і тим, хто хоче схуднути – вона пришвидшує метаболізм, допомагає організму активніше розщеплювати жири. Завдяки багатому складу мінералів гірчиця покращує стан судин і роботу серця, а завдяки поліненасиченим жирним кислотам стимулює процеси виведення з організму надлишків холестерину.

Гірчиця допомагає при шкірних захворюваннях, хворобах нервової системи, слабкому імунітеті. Корисно знати й про те, що гірчиця – природний афродизіак, що підсилює лібідо як у чоловіків, так і у жінок.

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували чи всім корисний імбир.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію