Кому потрібно їсти гірчицю?

Кому потрібно їсти гірчицю?

Багато хто чув, що гірчиця може бути дуже корисною при простудних захворюваннях. Чи так це насправді?

Дійсно, медичні працівники рекомендують налягати на гірчицю саме зараз, у сезон поширення захворювань і розгулу інфекцій. Річ у тім, що гірчиця містить у собі снігрін і синальбін – речовини, що стимулюють відходження мокроти. Саме завдяки дії цих компонентів, гірчиця може бути ефективною у терапії кашлю, бронхітів, ларингіту, запалення слизових оболонок гортані.

Також гірчиця містить безліч інших корисних складових – білок, ненасичені жири, харчові волокна, вітаміни групи B, Е, D, А. Вона корисна не тільки при простудних інфекціях. Вживання гірчиці активізує надходження крові у головний мозок, сприяючи поліпшенню пам'яті та розумових функцій.

Корисною гірчиця буде і тим, хто хоче схуднути – вона пришвидшує метаболізм, допомагає організму активніше розщеплювати жири. Завдяки багатому складу мінералів гірчиця покращує стан судин і роботу серця, а завдяки поліненасиченим жирним кислотам стимулює процеси виведення з організму надлишків холестерину.

Гірчиця допомагає при шкірних захворюваннях, хворобах нервової системи, слабкому імунітеті. Корисно знати й про те, що гірчиця – природний афродизіак, що підсилює лібідо як у чоловіків, так і у жінок.

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували чи всім корисний імбир.

Стрічка новин