Нові прапори - до свята

Традиційну добру справу до Покрови зробив нардеп Юрій Бублик. Він разом з помічниками оновив державні прапори на в'їзді та виїзді з Полтави. Детальніше про цю традицію розповість Анна Ружін.

Це - в'їзд до Полтави, що поблизу Селещини. На щоглі майорить поки що старий прапор. Вішали його ще влітку, а тепер будуть змінювати. Таку добру справу вирішили зробити напередодні Покрови.

Ініціатором такої справи став народний депутат Юрій Бублик. Кожен квартал він разом з помічниками оновлює стяг.

Юрій Бублик, народний депутат України

- Хотілося б, щоб прапор майорів вічно і він був красивий. Але час бере своє. Вітер, мороз... І прапор зношується, тому раз на квартал - це традиційно. Ми об'їздимо всі щогли, які нами встановлені навколо міста Полтави в місцях в'їзду та виїзду з міста, і на цих щоглах піднятий державний прапор.

Змінюють прапори за допомогою крану. Всього є 6 щогл. На них регулярно змінюють прапори. Традиція зародилася ще в 2014 році.

Юрій Бублик, народний депутат України 

- Коли почалася війна, коли волонтери збирали кошти, фарбували мости, шляхопроводи в синьо-жовті кольори. Ми тоді на фронт відвезли більше 1000 державних прапорів і червоно-чорних. Щоразу, як приїздили на фронт, то хлопці поруч із печивом, взуттям, бронежилетами просили державної символіки.

З того часу і почали вішати державну символіку на в'їздах та виїздах із міста. А це - Південний вокзал. Тут проходить така ж сама процедура з заміни стягу. Ще таких локацій - 4. Наступного року планують встановити ще одну щоглу з прапором з сумського напрямку.

Стрічка новин