У міській раді відбулася комісія з питань містобудування та архітектури

На порядку денному депутати розглянули поточні та планові питання постійної комісії, а також проекти рішень вісімнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання. Визначились депутати і з кандидатами у заступники міського голови. Детальніше - далі у сюжеті.

Розпочалась комісія з питань містобудування та архітектури з громадських обговорень. На засідання зібралось чимало полтавців. Проблеми у них різні. Основні з них пов'язані з розміщенням МАФів та  галуззю житлово-комунального господарства.

- Будь ласка, включіть наш і сусідній будинки до програми асфальтування проїздів, проходів міжквартальних переходів. Ми знаходимося в центрі міста. Якщо не можете повністю відремонтувати (капітально), зробіть хоча б ямковий ремонт.

Вислухавши громадськість, депутати затвердили порядок денний та перейшли до попереднього розгляду проектів рішень вісімнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання. У представників комісії виникли питання стосовно продовження оренди деяких МАФів у Полтаві. Більшість з них перевищують дозволену площину 30 м кв. Тому не всі тимчасові споруди винесено на сесію. Також депутати внесли пропозицію зменшити їх термін оренди. На їхню думку, 5 років - забагато.

Микола Шевельов, начальник управління з питань містобудування та архітектури 

- Вони в порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності розглядались на відповідній комісії з розміщення тимчасових споруд. І на підставі позитивних висновків та за окремим зверненням до Полтавської міської ради власне формувався перелік даних тимчасових споруд.

Також під час комісії розглянули проект рішення ради «Про прийняття на службу в виконавчий комітет та затвердження на посадах заступників міського голови». Новим заступником мера з юридичних питань може стати Іван Сватенко. Іншим - нинішній депутат міськради Тетяна Юрченко. Вона займатиметься соціальними та економічними питаннями.

Стрічка новин