Транспорт та нова аптека

Це те, що необхідно в першу чергу для мешканців селища Крутий Берег. Днями своїми проблемами вони ділилися з депутатами міської ради Юлією Мелкумовою та Андрієм Матковським. Також обговорили плани та фронт вже виконаних робіт. Далі - Анна Ружін.

Біля клубу зібралися мешканці селища та депутати. Представники команди Андрія Матковського почали звітуватися перед мешканцями на своїх округах. І цього разу зібралися обговорити існуючі проблеми і досягнення, а також спланувати роботу на наступний рік. Серед них і Любов Скрипник. 

Любов Скрипник, мешканка с. Крутий Берег

- У нас найбільші проблеми в селищі - це транспорт, щоб ходив частіше та гарно. Бо починається зима, а уже багато діток возять у дитячий садочок, школу та й люди на роботу.  Дуже б хотілося, щоб все змінилося в кращу сторону.

Представники міської влади обіцяють звернути увагу на ці проблеми. У свою чергу депутат Полтавської міської ради Юлія Мелкумова окреслила ряд робіт з асфальтування, які були виконані в цьому році та тривають і досі.

Юлія Мелкумова, депутат Полтавської міської ради

- В цьому році ми почали робити тротуари, асфальтування. Насамперед - це тротуар, який веде до 35 школи. У школі пройшла заміна вікон, відремонтована амбулаторія по єврозразку. На наступний рік плануємо розширюватися, робити дороги, ті які ми ще не заасфальтували. Це насамперед провулочки, яких дуже багато.

Майданчик для малечі вже зробили, але в планах ще багато. У 2019 році хочуть оновити приміщення клубу.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Будемо продовжувати реконструкцію клубу. Треба, щоб тут туалет був. І вже давно люди чекають на аптечний пункт і ми в рамках реконструкції можемо його зробити. І треба все ж таки наводити порядок з нашим транспортом.

Андрій Матковський вважає, що вирішення проблеми з транспортом допоможе закупівля нових комунальних автобусів. І запустити їх за програмою «Місто без околиць». Таку звітну роботу проведуть усі депутати команди Андрія Матковського.

Стрічка новин