Вода для «Правого сектору»

650 літрів її відправили в Авдіївку. Черговий раз до працівників «Полтававодоканалу» звернулися волонтери. Зібрали воду швидко. Як відправляли передачку, знає Марина Покшіна.

Територія 1-го водозабору «Полтававодоканалу». Тут збираються його працівники та волонтери. Останні відправлять сьогодні воду у зону ООС. Це не перша поставка на Схід від «Полтававодоканалу». Тут їм допомагають завжди. Боєць батальйону «Луганськ-1» Вікторія Мірошніченко згадує: кілька років тому, отримавши поранення, воду дістати було дуже складно.

Сьогодні зібрали 130 пляшок питної води по 5 літрів. Це вода для добровольчого батальйону в Авдіївці. Бійці не мають доступу до якісної води.

Вікторія Мірошніченко, волонтер, боєць батальйону «Луганськ-1»

- Це госпітальєри, перша окрема штурмова «Да Вінчі». І саме медикам поїде ця вода, ну і не тільки медикам, хлопцям, тому що у них з цим проблеми із забезпеченням водою. І ми постійно останнім часом, ми постійно їх підтримуємо.

В'ячеслав Марчук, слюсар АВР

- «Полтававодоканал» і ми з повагою і вдячністю відправляємо в ООС воду нашим захисникам.

Транспортуватимуть воду в Авдіївку «Новою поштою» за гроші поштової служби. Отримають її бійці через три дні. Вистачить її на 3 тижні. Волонтери переконані: тільки спільними зусиллями можна досягти результату.

Далі пляшки вантажать, після чого їх перевезуть до поштового відділення. Звідти вода відправиться в Авдіївку. Для бійців «Правого сектору».

Стрічка новин