Патрульні Полтавського рибоохоронного патруля провели 63 рейди

Патрульні Полтавського рибоохоронного патруля провели 63 рейди

Протягом першої половини жовтня інспектори викрили 223 порушень зі збитками на 38 270 грн. 

За першу половину жовтня інспектори вилучили 1286,7 кг водних біоресурсів, з яких за незаконне придбання чи збут — 42 кг. Крім того, у порушників конфіскували 40 (сітні) заборонених знарядь лову та 116 (сітні) — за актами безхазяйного майна. 

За підсумками, 36 справ передали до суду для притягнення осіб до адміністративної відповідальності, 3 справи направлено судами для відкриття кримінальних проваджень. Усього за даний період накладено 7446 грн штрафів саме за постановами органів рибоохорони. У підсумку стягнуто за постановами рибоохорони – 6936 грн.

Так, 15 жовтня, близько 10:00 під час проведення рибоохоронних заходів на території Кам’янського водосховища поблизу с. Світлогірське Кобеляцького району Полтавської області затримали порушника. Він здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову, а саме: однією лісковою сіткою, довжина якої становить 50 метрів та виловив 4 кг риби. Унаслідок незаконних дій громадянином у нього вилучили рибу за видами: окунь – 22 екз.; плотва – 1 екз.; карась сріблястий – 3 екз.; краснопірка – 7 екз. Своїми діями порушник завдав збитків водним біоресурсам у розмірі 4301 грн.

Годиною пізніше на цій території інспектори рибоохоронного патруля затримали дві особи, які на гумовому човні двома лісковими сітками встигли виловити карася сріблястого — 10 екз. та щуку — 1екз., вага яких становить теж 4 кг. Нараховані збитки за таксами на суму 902 грн. 

"За даними фактами складено адміністративні протоколи щодо грубого порушення правил рибальства, матеріали направлено до Кобеляцького районного суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства та понесуть адміністративну відповідальність за вчинені незаконні дії", — зазначила очільниця Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич. 

У разі виявлення порушень правил рибальства, нагадують патрульні,звертайтеся за телефонами "гарячої лінії": 096-907-5008 (цілодобово), (05366) 38291 – у робочий час (з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 16:30).

Стрічка новин