Список проектів «Бюджету участі» затверджено

У приміщенні міської ради відбулося засідання робочої групи. Про питання порядку денного - далі у сюжеті Марини Покшіної.

У приміщенні міської ради відбулося засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування. Серед головних питань - затвердження списку проектів, які допущені до голосування з індивідуальними номерами, що були обрані під час етапу голосування, а також зміна платформи та системи голосування.

Однією з пропозицій стало - перейти на платформу для голосування. Нею користується переважна більшість рад, в яких діє партиципаторного бюджетування. Порадила це член робочої групи Ганна Шавиро.

Ганна Шавиро, член робочої групи

- Це - платформа, яка доступна 24/7 365 днів на рік. Тобто можна зайти у будь-який день, у будь-який час глянути результати голосування. На якому етапі, можна завантажити документи, всю інформацію, яка має міститися про «Бюджет участі».

Голова робочої групи Олександр Глазов говорить: запропонована платформа дає можливість голосувати тільки за один великий та один маленький проект.

Олександр Глазов, голова робочої групи

- Просимо не вдаватися ні до яких дій, які суперечать чинному законодавству нашому. Тобто з фальсифікацією будь-яких можливостей. І, там лотереї у нас також були, уникати таких методів голосування для того, щоб ми усі були в рівних умовах.

У цьому році голосування за допомогою паперових бюлетенів не буде. Для тих, у кого не має можливості вдома проголосувати, також підготували варіант. В комп'ютерах усіх бібліотек Полтави буде встановлена платформа для голосування. Працівники будуть надавати допомогу в голосуванні усім охочим. Триватиме воно з 22 жовтня по 4 листопада он-лайн у рубриці «Бюджет участі».

Стрічка новин