У Полтаві відбулось офіційне відкриття нового представництва «Агросем»

В цьому регіоні компанія пропонує аграріям високоякісне насіння, добрива та засоби захисту рослин. Саме тут сільгоспвиробники можуть обрати для себе найкраще.

Представництво «Агросем» тепер у Полтаві. 11-го вересня офіційно відкрили новий центр у місті.  Робота центру спрямована на якість та надійність для аграріїв.  Відтепер послуги для клієнтів стали доступнішими.

Хавьєр Понянте, заступник директора  з комерційних питань  компанії «Агросем»

- Ми розвиваємося дуже активно тому, що ми хочемо бути кожен раз ближче до наших клієнтів, нашим фермерам.  У нас є ще спеціальний департамент за інноваційною технологією, де розвиваємо нові технології: знімки з супутника, Дронов, аналізи грунту.

Очолив регіональний структурний підрозділ у Полтаві Микола Волошин. Він разом із своєю командою фахівців офіційно перерізав червону стрічку на відкритті центру  компанії «Агросем».  Під час урочистої частини запрошені гості - аграрії привітали молоду команду з початком роботи та вручили подарунки.

Микола Волошин, директор представництва компанії «Агросем» у м.Полтава

- Наші клієнти – це фермери з якими ми працюємо, яких ми забезпечуємо нашим інноваційним супроводом, забезпечуємо їх добривом, насінням, засобами захисту і нашими продуктивними консультаціями від наших продукт менеджерів, наших агрономів.

В’ячеслав Кадесников, представник компанії «Альфа Смарт Агро»

- «Агросем» являється офіційним дистриб’ютором компанїї «Альфа Смарт Агро».  Компанія заявила себе на ринку, як добрий партнер.

Новий центр буде регіональним для Полтавської, Сумської, Чернігівської  областей та лівобережної частини Київської області. Саме тут  професійні консультанти надаватимуть кваліфіковану допомогу партнерам.  До центру у Полтаві можна звернутися з будь-якими питаннями, що стосуються  агробізнесу.

Євген Безволєв, керівник департаменту добрив, насіння та ЗЗР компанії «Агросем»

- За 11 років компанія дуже зросла. На сьогоднішній день в компанії працює більше 300 чоловік. Ми на сьогоднішній день представлені на всій території України.  Наша мета, крім офісу, ми ще відкриваємо складські приміщення. Ми підбираємо професійну команду.

Кількість партнерів компанії «Агросем» постійно зростає.

Олеся Бєжинар, керівник напрямку добрив компанії «Агросем»

- Пропонуємо дуже широкий спектр портфоліо якісних виробників добрив, насіння, засобів захисту рослин.

Відтепер послуги аграрної компанії стали ближчими для аграріїв  Полтавської, Сумської, Чернігівської  областей.  І компанія на цьому не зупиняється і на цьому тижні відкриває двері представництва в Івано-Франківській області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію