У Полтаві волонтери влаштували благодійний Ярмарок добра

На ньому можна було придбати солодощі, іграшки, книжки. Зібрані кошти волонтери спрямують на лікування 13-річного Ярослава Почтаренка. Побувала на благодійному ярмарку Крістіна Брігіда.

Недільний ранок у мікрорайоні «Алмазний». Усі ці люди зібралися тут заради одного хлопчика - 13-річного Ярослава Почтаренка. На його підтримку розгортається Ярмарок добра.

Олена Добряк, волонтер, друг родини Я.Почтаренка

- Тут все дівчата робили своїми руками, тут люди відгукнулися з чистим серцем. Це дійсно дуже душевний і добрий вийшов ярмарок.

Ярослав - учень 31-ої Полтавської гімназії. Влітку цього року у нього виявили гострий лімфобластний лейкоз. Лікування дороговартісне. Щодня на препарати родина витрачає в середньому 3 тисячі гривень. Аби допомогти із коштами, друзі сім'ї та волонтери влаштували такий благодійний ярмарок.

Катерина Дашевська, волонтер

- Тут дуже багато різних цікавих речей. Пропонуємо те, що людям можливо знадобиться, можливо, просто буде як згадка про добру справу, яку вино зробили сьогодні, внесли таку маленьку крихітку в лікування цього хлопчика чудового.

На прилавках - книжки, дитячі іграшки, одяг, сувеніри ручної роботи. Крім цього, волонтери підготували і смачні ярмаркові товари - пряники і тістечка. Полтавці підходять, цікавляться, купують.

Лариса Глушич, полтавка

- Це вже, здається, друга акція за цю дитину. Ми 1 Вересня збирали, допомагали.  І цей раз придбали пряник для дитини. Мені хочеться побажати здоров'я, щоб ця дитини одужала.

Шанси на одужання у Ярослава Почтаренка, кажуть волонтери, дійсно є.

Олена Добряк, волонтер, друг родини Я.Почтаренка

- Він перебуває на «Леваді», в онковідділенні дитячому. З початку серпня, коли поставили діагноз і до сьогоднішнього моменту, він проходить перший блок хіміотерапії. І це ще буде до Нового року точно, доки триватиме цей перший блок, а там далі видно буде.

Наступний такий ярмарок волонтери збираються влаштувати за кілька тижнів. З місцем проведення поки що визначаються.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію