Полтавських школярів запросили на День відкритих дверей до Полтавського кооперативного коледжу

Для учнів організували майстер-класи, екскурсію по закладу та святковий концерт. Які спеціальності найбільше цікавлять сучасну молодь - дивіться у сюжеті

Полтавський кооперативний коледж радо зустрів  у стінах свого навчального закладу  старшокласників шкіл міста.  У день відкритих дверей дітей ознайомили з робітничими професіями, які є у навчальному закладі. Школярі могли дізнатися про особливості майбутньої професії, її переваги та складнощі. 

Оксана Делія, директорка Полтавського кооперативного коледжу

- Ми готуємо фахівців за шістьма спеціальностями.  Ми готуємо правників, фахівців з товарознавства, торгівлі та підприємництва, готуєм також фахівців з фінансів, фахівців з обліку і оподаткування. Готуємо технологів харчування і фахівців з готельно-ресторанної справи. Окрім того ми маємо робітничу професію кухар-кондитер.

Цьогоріч близько трьохсот студентів вступили до Полтавського кооперативного коледжу. Саме тут майбутні спеціалісти здобувають якісну освіту. У коледжі ведеться підготовка кваліфікованих фахівців за різними спеціальностями. Кожна циклова комісія навчального закладу підготувала для запрошених гостей виставку, щоб зацікавити молодь і показати рівень своєї підготовки. Зокрема, студенти представили майстер-класи із карвінгу, з визначення якості продовольчих і не продовольчих товарів, окремі елементи сервірування святкового столу.

Едуард Шкрептієнко, дев’ятикласник Полтавської школи №5

- Намагаюся вирізати з морковочки. Складно з першого разу, ніколи таким не займався.

- А хотів би спробувати після школи?

- Може. Я думаю вступати сюди буду.

- На яку спеціальність?

- Кухар.

Студенти, які здають на робітничий розряд  представили виставку-запрошення до фуршетного столу. За чотири роки навчання на технологічному факультеті  Юлія Дзябенко навчилася робити справжні кулінарні шедеври.

Юлія Дзябенко, студентка Полтавського кооперативного коледжу

- Насправді я просто обожнюю біля плити, на кухні. Мені подобається, щоб раділи мої близькі, що готується, щоб гарно пахнуло на кухні.

У коледжі дітей вчать бути професійними та освіченими спеціалістами.

Андрій Хаус, викладач Полтавського кооперативного коледжу

- Наша основна задача, як викладачів – це бути спеціалістами своєї дисципліни і навчати відповідно дітей, щоб вони вміли працювати і нічого не боялися.

Олександр Шурай, голова студентського самоврядування Полтавського кооперативного коледжу

- Найбільше мені запам’яталося – це все ж таки самоврядування тому, що воно дало мені поштовх і змогу розвиватися. Я зміг реалізувати свої певні амбіції, певні думки втілювати.

Родзинкою дня відкритих дверей став концерт від талановитої молоді коледжу.  У актовому залі навчального закладу для школярів витупили кращі студенти коледжу. Цей навчальний заклад постійно розвивається. Вже з наступного року планують розширити спектр освітньої діяльності. Тут з’являться нові робітничі професії такі, як майстер ресторанного обслуговування, продавець-консультант, оператор комп’ютерного набору.

Стрічка новин