Прополіс: потужний натуральний антибіотик

Прополіс: потужний натуральний антибіотик

Прополіс дуже корисний для лікування респіраторних захворювань таких як застуда, ангіна, грип, синусит, ларингіт, бронхіт та інші.

Прополіс можна використовувати як профілактичний засіб, який збільшує захисну силу організму. А також для лікування респіраторних проблем.

Для травної системи

Він допомагає регулювати апетит, оздоровлює печінку, а також допоможе позбавитися від паразитів і нормалізувати перистальтику кишківника.

Переваги для шкіри

Він допомагає в лікуванні, дезинфекції і також є відмінним протизапальним засобом. Особливо допомагає з усуненням грибка на шкірі стоп і виразками у роті. Ви можете розбавити прополіс невеликою кількістю води і застосуєте його до ураженої ділянки. У давнину його використовували для загоєння ран.

Прополіс для поліпшення кровообігу

Прополіс сприяє розширенню кровоносних судин і регуляції кров’яного тиску.

Переваги для рота

У результаті застосування підтримує здоров’я порожнини рота, загоює виразки і усуває шкідливі бактерії і грибки, оскільки має потужні антисептичні дії.

Ви також можете знайти комбінації прополісу із вже приготованим медом. А також прополіс з пилком, що є ще одним компонентом, який має багато переваг для здоров’я. Доцільно використати прополіс під належним контролем і уникати надлишку. А це означає, що його споживання не має бути постійним. Майте на увазі, що є люди, у яких може бути алергія на прополіс, тому рекомендують бути обережними в застосуванні.

Стрічка новин