На Полтавщині знайшли зниклих підлітків

На Полтавщині знайшли зниклих підлітків

Розшукати неповнолітніх допоміг небайдужий мешканець Гадяцького району. 

Нагадаємо, увечері 14-го жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що двоє вихованців Гадяцького дитячого будинку покинули заклад та не повернулися. Серед зниклих – 14-річний хлопець та 17-річна дівчина. 

На пошуки підлітків задіяли особовий склад районного відділу поліції та орієнтували інші підрозділи поліції. Правоохоронці першочергово перевіряли вокзали, парки кафе та інші місця можливого перебування зниклих. Поінформували водіїв громадського транспорту та маршрутних таксі. 

Наступного дня, а саме 15-го жовтня, на телефон «102» надійшло повідомлення від місцевого жителя. Під час розмови чоловік повідомив, що бачив схожих за описом неповнолітніх у маршрутному автобусі. Інформація знайшла своє підтвердження. І в рейсовому автобусі працівникам поліції вдалося знайти розшукуваних підлітків. 

Вихованців поліцейські повернули до дитячого будинку. Їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує. Із неповнолітніми провели профілактичну бесіду про недопущення подібних дій у майбутньому. 

Працівники поліції висловлюють вдячність мешканцю Гадяцького району за проявлену пильність та небайдужість, а також усім, хто долучився до пошуків неповнолітніх.

Стрічка новин