До опалювального сезону готові

Рятувальники ознайомили полтавців з правилами техніки безпеки у період опалювального сезону. Ходили по будинках, роздавали листівки, консультували

Це Зінаїда Глущенко. Вона пенсіонерка. Проживає в приватному будинку. Правила пожежної безпеки під час опалювального сезону, говорить, знає. До неї завітали рятувальники, щоб ще раз нагадати про поводження з приладами. 

- Перед початком опалювального сезону не забуваємо проводити огляд.

- Проводили, викликали. 

- У вас газове опалення?

- Так.

- Піч?

- Ні, котел.

У будинку рятувальники повісили пам'ятку з правил безпеки та оглянули труби. Пані Зінаїда розповідає: до опалювального сезону вже готова.

Зінаїда Глущенко, полтавка 

- Викликала робітника, пічник він називається. Він прийшов сюди, все перевірив. Перевірив тягу, прочистив. Провірив, чи тут усе працює (показує). Заплатила гроші, затопив. Попросила, щоб перевірити, горить чи ні. І все.

Черговий рейд проводять перед початком опалювального сезону. 

Олександр Шугалей, головний інспектор Полтавського МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області

- В даний момент люди починають отоплюватися. В порівнянні з минулим роком уже на даний час в рази збільшились випадки пожеж.

Аналогічний візит зробили і до Тетяни Ганжі. Листівки та повторення правил. Рятувальники говорили й про пожежі на відкритій території. Основна причина – спалювання листя. 

Олександр Шугалей, головний інспектор Полтавського МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області

- Внаслідок спалювання сухої рослинності, при наявності вітру дуже великий ризик поширення вогню, внаслідок чого він може перекинутися на житлові будинки, господарчі будівлі, а також лісові масиви.

Зінаїда Глущенко додає: з приладами завжди обережна, і буде продовжувати поводження і далі.

Зінаїда Глущенко, полтавка 

- Вдома так нічого не кидаю, газ закручую на трубі і там. Як горить котел, то звичайно, що ні. А на пічці так.

Стрічка новин