До опалювального сезону готові
Рятувальники ознайомили полтавців з правилами техніки безпеки у період опалювального сезону. Ходили по будинках, роздавали листівки, консультували
Це Зінаїда Глущенко. Вона пенсіонерка. Проживає в приватному будинку. Правила пожежної безпеки під час опалювального сезону, говорить, знає. До неї завітали рятувальники, щоб ще раз нагадати про поводження з приладами.
- Перед початком опалювального сезону не забуваємо проводити огляд.
- Проводили, викликали.
- У вас газове опалення?
- Так.
- Піч?
- Ні, котел.
У будинку рятувальники повісили пам'ятку з правил безпеки та оглянули труби. Пані Зінаїда розповідає: до опалювального сезону вже готова.
Зінаїда Глущенко, полтавка
- Викликала робітника, пічник він називається. Він прийшов сюди, все перевірив. Перевірив тягу, прочистив. Провірив, чи тут усе працює (показує). Заплатила гроші, затопив. Попросила, щоб перевірити, горить чи ні. І все.
Черговий рейд проводять перед початком опалювального сезону.
Олександр Шугалей, головний інспектор Полтавського МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області
- В даний момент люди починають отоплюватися. В порівнянні з минулим роком уже на даний час в рази збільшились випадки пожеж.
Аналогічний візит зробили і до Тетяни Ганжі. Листівки та повторення правил. Рятувальники говорили й про пожежі на відкритій території. Основна причина – спалювання листя.
Олександр Шугалей, головний інспектор Полтавського МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області
- Внаслідок спалювання сухої рослинності, при наявності вітру дуже великий ризик поширення вогню, внаслідок чого він може перекинутися на житлові будинки, господарчі будівлі, а також лісові масиви.
Зінаїда Глущенко додає: з приладами завжди обережна, і буде продовжувати поводження і далі.
Зінаїда Глущенко, полтавка
- Вдома так нічого не кидаю, газ закручую на трубі і там. Як горить котел, то звичайно, що ні. А на пічці так.