Історія одного захисника України

Події у Донецькій області в 2014 році розділили його життя на «до» та «після». Полтавець Владислав Контарчук, попри небезпеку та біль, повернувся додому живим. У мирній Полтаві він знайшов себе у громадській організації та допомагає іншим атовцям

Це – Владислав Контарчук. У 20 років хлопець став добровольцем націоналістичного патріотичного батальйону «Січ» та відправився захищати країну від російських військ та їх пособників у Слов'янську. Тоді це була «найгарячіша точка». Для нього АТО почалося у серпні 14-ого. 2 тижні підготовки – і Владислав разом із іншими побратимами вирушив на Схід. 

Владислав Контарчук, АТОвець батальйону «Січ», депутат Київської у м.Полтаві ради

- Після певної процедури оформлення був відправлений на підготовку, після чого вже були певні ротації. Спочатку Слов'янськ, Курахово, Кримське, були вилазки під Дебальцево. І, скажімо так, кінець моєї служби потрапив у Піски. Біля Донецького аеропорту, де, мабуть, найбільші бойові дії застав.

Владиславу пощастило вибратися звідти живим. Хлопець серйозних травм не отримав. Зараз моторошні події у Донецькій області залишаються для нього спогадами.

Владислав Контарчук, АТОвець батальйону «Січ», депутат Київської у м.Полтаві ради

- Дивно спостерігати, коли ти чергуєш на одній позиції декілька тижнів, змінюєшся, твою позицію там займають, там інші військові, наприклад, з якоїсь армійської частини. І в одну ніч у них декілька вбитих чи декілька поранених на цій позиції.

Про добровольчий батальйон «Січ» був знятий фільм. Владислав у ньому – один з головних героїв.

Зараз Владислав допомагає таким же бійцям, як і він сам. Разом із побратимами повертає до мирного життя колишніх учасників АТО. Займається хлопець підприємницькою діяльністю. Сам відкрив СТО, проте зізнається, якщо буде загострення, не задумуючись піде захищати свою країну.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію