Полтавська молодь змагалась за кубок

У місті пройшла ювілейна легкоатлетична естафета на призи газети «Полтавський вісник». В змаганнях взяли участь учні та студенти всіх навчальних закладів. А присвятили забіг Дню захисника України та Українського козацтва

Більше півтори тисячі учнів та студентів зібралися в парку «Перемога». Всі вони чекають на початок естафети. 

Єлизавета Дяченко, студентка ПДАА

- Розраховуємо на перемогу, ми докладемо найбільше зусиль, щоб цього досягти.

Цьогорічний забіг – ювілейний. Він проводиться всімдесяте. За ці роки головна мета не змінилась, розповідає заступник головного редактора газети «Полтавський вісник» Віталій Скобельський. Як і в далекому 1948 році, естафета проводиться, щоб більше молоді залучити до спорту. Зокрема, легкої атлетики.

Віталій Скобельський, заступник головного редактора газети «Полтавський вісник»

- На жаль, останніми роками увага до цього виду спорту у нас значно послабшала. І от легкоатлетична естафета на призи «Полтавського вісника» – це саме той захід, який дозволяє популяризувати цей вид спорту.

Підтримувала полтавську молодь і заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко.

Людмила Бойченко, заступник Полтавського міського голови з гуманітарних питань

- Насправді, заміна дітям вільного часу, коли їм нічим займатися, спорт – це першочергово. Тому легкоатлетична естафета, яка проходить сьогодні, і є традиційною в місті Полтаві. І доводить те, що в даному напрямку завжди Полтава, полтавці, міська влада працювали.

Це команда технічного університету. Вони є переможцями минулорічної естафети. Цього разу позиції здавати теж не збираються. 

Максим Кохто, студент ПолтНТУ ім.Юрія Кондратюка 

- Наша команда перемогла в минулому році – це приємно. Я думаю, цього року ми також покажемо гарні результати. Переможе найкращий.

І от довгоочікувана естафета розпочинається. Першими біжать молодші школярі, їхня дистанція – 1600 метрів. Першими до фінішу дісталася команда 13-ї школи. Другий забіг – 2700 метрів – старші школярі. В цій дистанції перемогу отримала збірна 3-ї школи. 

Ірина Гаращенко і Ярослав Кривенко, учні Полтавської ЗОШ №3

- Ми разом цього досягли, тому що кожен з нас виклався на максимум, і в сумі ми стали першими.

В третьому забігу брали участь професійно-технічні училища та виші міста. Знову першість – за Полтавським технічним університетом.

Стрічка новин