На Полтавщині одній із сільрад повернули понад 10 га землі

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Прокуратура Полтавської області реально повернула державі понад 10 га землі, яку товариство використовувало після закінчення строку дії договорів оренди без жодних дозвільних документів.

У 2004 році розпорядженням голови Зіньківської РДА передано в оренду товариству терміном на десять років земельні ділянки загальною площею понад 10 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Незважаючи на те, що строк дії договору сплив у 2014 році, товариство продовжувало користуватися землями без жодних правовстановлюючих документів, засіявши їх соняшником та кукурудзою.

Товариство визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 53-1 КУпАП (самовільне зайняття земельної ділянки) та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

З метою захисту інтересів держави, прокуратура Полтавської області пред’явила до суду позов щодо повернення земельних ділянок загальною площею понад 10 га та вартістю майже 2 млн грн. Позовні вимоги прокуратури судом задоволені в повному обсязі. 

Наразі земельні ділянки повернули в розпорядження територіальної громади Батьківської сільської ради Зіньківського району.

Стрічка новин