На Полтавщині триває правопросвітницька кампанія "Права захисників!"

На Полтавщині триває правопросвітницька кампанія "Права захисників!"

Із 9 по 13 жовтня в Україні проводять правопросвітницьку кампанію "Права захисників!", яка приурочена до Дня захисника України.

Під час проведення кампанії працівники системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції інформують учасників бойових дій, ветеранів щодо передбачених для них прав і соціальних гарантій.

Запрошують захисників отримати безоплатну правову допомогу та дізнатися про свої права. Звертайтеся до фахівців системи безоплатної правової допомоги Полтавської області.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, тел. (0532) 50-27-22.

Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40.

Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, 54, тел. (05366) 3-00-38.

Лубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17, тел. (05361) 77-479.

Стрічка новин