«Пробація. Можливості для змін»

Так назвали Національну фотовиставку історій із життя людей, які порушили закон. І при цьому залишилися на волі. Пройшла прес-конференція до неї у Полтавській обласній бібліотеці ім. Котляревського

Хол Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Котляревського. Тут збираються гості та організатори Національної фотовиставки. Мета її – привернути увагу людей до переваг служби пробації. А це значить – відповідальність особи за скоєний злочин без позбавлення волі. Серед присутніх –- регіональний директор Агрітім Канада в Україні. Вона пояснює: хочуть показати різницю між пробацією та ув'язненням. 

Танія Санфорд Аммар, регіональний директор Агрітім Канада в Україні

- У нас, звісно, є своя думка, бо ми працюємо уже не один рік у цій сфері, але ми завжди маємо пам'ятати, що, якщо йдеться про ув'язнення, то йдеться потім про цілу низку питань, які потрібно буде вирішувати, коли людина звільняється для покращення її ресоціалізації.

Прес-конференція починається о 15 годині, під час якої обговорюються важливі питання. А саме: що таке пробація? Що вже вдалося зробити для впровадження систем такої роботи в Україні? Як взаємодіють органи влади Полтави у сфері попередження злочинності. Система пробації передбачає роботу з особами, які скоїли злочин, без ізоляції їх від суспільства - надання їм соціальної і психологічної підтримки.

Олександ Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Я вважаю, що міська влада разом із центральним органом і з Міністерством повинна такі проекти підтримувати особливо. Тому що ми говоримо зараз перш за все безпеку міста, про таку маленьку частину загальної системи, яка б робила місто Полтаву абсолютно безпечною, і всі міста взагалі в Україні абсолютно безпечними.

У холі бібліотеки презентовані успішні історії тих, хто перебував на пробації в Полтавській області та зміг змінити своє життя на краще завдяки підтримці органів пробації. Прес-конференція закінчується.

Сама фотовиставка у Полтаві діятиме до 24 жовтня. Офіційне закриття відбудеться у Києві. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію