Нова багатоповерхівка покращить інфраструктуру кварталу

У приміщенні «Полтаватрансбуд» презентували детальний план забудови території, обмеженої вулицями Сінною, Ватутіна, Сапіго та Пушкіна. Тут планують звести житловий будинок

Дмитро Вадимов, містобудівник 

- Даний детальний план території передбачає реконструкцію кварталу в частині будівництва однопід'їзного секційного житлового будинку.

Такий однопід'їзний восьмиповерховий будинок планують звести у центральній часті міста. Обмежений він буде вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна. Розрахований на 38 квартир. Поруч з новобудовою передбачається будівництво парковки і спортивного майданчика. 

Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва Полтавського МВК

- При будівництві житлового будинку покращиться благоустрій навколишньої території, суміжної з об'єктом будівництва. А також на виконання технічних умов будуть перекладатись інженерні мережі. А саме – мережі водопостачання, каналізування, зливової каналізації, газу. Я думаю, також буде влаштована ситуація з освітленням даної території.

Володимир Годня додає: в даному районі з мешканцями інших житлових будинків конфліктних ситуацій немає. 

Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва Полтавського МВК

- Вони спокійно хай проживають. Стосовно цього будинку, який буде будуватися, всі державні норми в частині санітарних розривів, відстанів до існуючих житлових будинків передбачені.

Громадські слухання стосовно новобудови триватимуть до 2 листопада. За цей час полтавці у письмовому вигляді можуть подати свої пропозиції щодо будівництва. 

Стрічка новин