Власна думка – понад усе

Це один із лайфхаків із нової книги рівненського автора. Віталій Голубєв презентував у Полтаві четверте видання – «Ефективність». Книга допоможе зекономити час та ефективно попрацювати з інформацією

В аудиторії – студенти. За фахом – журналісти. За декілька хвилин розпочнеться презентація книги Віталія Голубєва «Ефективність». Спочатку – традиційне знайомство з автором видання, а тоді – і представлення самої книги. Це четвертий проект пана Віталія. Потенційна аудиторія – широка. Книга стосується усіх, хто має справу з інформацією. Кожен читач знайде щось для себе.

Віталій Голубєв, автор книги «Ефективність»

- Навички грамотної поведінки в соціальних мережах, самопрезентації в соціальних мережах, просування своєї справи, своєї організації. Навички тайм-менеджменту, навички швидкої роботи з текстами, з електронною поштою, ефективною комунікацією телефоном, або ж під час ділових зустрічей та нарад ділових.

Презентація – у формі діалогу. Від студентів – питання, а від Віталія – поради. Говорили і про економію часу. Більшість молоді сидить в соціальних мережах, тож це стосувалося в першу чергу їх.

Віталій Голубєв, автор книги «Ефективність»

- Спочатку створити своє власне, а потім коментувати комусь. Не писати негативних коментарів узагалі. Якщо хочеш когось похвалити, то похвалити, а якщо покритикувати, то зробити це в особистій розмові, а не в повідомленнях під його постом. Це економить безліч часу. І взагалі, я вважаю, що нам варто виділяти кожного дня 1-2 справи дня, щоб чітко усвідомлювати, чим ти займаєшся саме сьогодні.

Автор радить не робити репости. Важливо говорити свою думку. В кінці презентації всі охочі могли придбати примірник книги з автографом та сфотографуватися.

Після Полтави Віталій Голубєв планує їхати до Івано-Франківська з презентацією.

Стрічка новин