У Пирятині дітям-сиротам придбають квартири

У Пирятині дітям-сиротам придбають квартири

Днями відбулося пленарне засідання позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання. Її проведення спричинило надходження коштів державної субвенції місцевим бюджетам на придбання квартир дітям-сиротам.

На придбання двох квартир дітям-сиротам віком від 16 до 23 років, які проживають на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади та перебувають на квартирному обліку, спрямували кошти державної субвенції в сумі близько 625 тис.грн. 

За умови їхнього оперативного використання, на рівні області розглянуть клопотання Пирятинської міської ради щодо направлення коштів державної субвенції на забезпечення житлом ще двох дітей-сиріт. Як повідомила заступник міського голови з питань діяльності виконкому міської ради Раїса Андрейщук, до кінця 2018 року четверо дітей-сиріт визначеної категорії будуть забезпечені житлом.

Крім того, рішенням сесії виділено 14 тис.грн. на допомогу багатодітній матері Московчук І.Г. для усунення наслідків пожежі, яка сталася вночі 8 жовтня.

Стрічка новин