У Полтаві затримали неповнолітнього водія

У Полтаві затримали неповнолітнього водія

Учора, близько 10-і години вечора, на вулиці Європейській екіпаж патрульної поліції звернув увагу на автомобіль Nissan Terrano. Водій порушив ПДР, проїхавши на заборонений сигнал світлофора.

Увімкнувши спеціальний звуковий сигнал, патрульні почали наближатися до машини порушника. Однак водій Nissan не мав наміру зупинятися ‒ лише різко натиснув на педаль газу.

Керманич тікав від поліцейських близько 10-ти хвилин та продовжував ігнорувати вимогу патрульних про зупинку. По рації інспектори передали орієнтування іншим екіпажам. Під час переслідування, водій неодноразово порушував правила дорожнього руху та створював аварійну ситуацію на дорозі.

Уже в районі вулиці Сінної авто порушника заблокували. Проте це не зупинило водія. Він продовжив рух та здійснив наїзд на патрульний автомобіль Toyota Prius. Внаслідок зіткнення, автомобілі отримали механічні ушкодження.

Як з'ясувалося згодом, у керманича відсутні документи на право керування, та як йому немає ще й 16-ти років. Інспектори негайно викликали на місце батьків 15-річного юнака. Хлопець без дозволу взяв автомобіль у рідних, а погоню влаштував тому, що захотілося драйву.

Поліцейські провели виховну бесіду з неповнолітнім та пояснили, що такі дії можуть призвести до трагічних наслідків. На батьків неповнолітнього водія патрульні склали відповідні адміністративні матеріали.

Стрічка новин