Не примха, а вимушеність

Майже дводенна відсутність води у більшості районів міста пов’язана з несправністю одразу декількох насосних агрегатів на свердловинах

Раніше при подібних аваріях встановлювали резервний агрегат. Проте, зараз вони закінчились. А все – через нестачу проводу, яким перемотується електродвигун. Його закупляли на російському підприємстві. З 2014 року постачання проводу припинилось. Наразі, водоканалівці шукають шляхи вирішення цієї проблеми. 

Євген Забишний, головний інженер «Полтававодоканалу» 

- Наші бригади працювали в цілодобовому режимі, без зупинки. Зараз нами ведеться пошук альтернатив, але, на жаль, альтернатив великих немає. Є лише можливість через територію Молдови завезти такий самий провід, який залишився ще там на складах. В найближчі тижні ми маємо отримати першу партію такого проводу з Молдови.

Окрім цього, на прес-конференції повідомили про перекриття вулиці Шолом-Алейхема. Каналізація – в аварійному стані. Через це відбуваються постійні провали асфальтного покриття. Щоб уникнути небезпечних ситуацій, вирішили розпочати ремонт. На нього необхідно близько 30-40 мільйонів гривень. 

Іван Мистюк, начальник служби каналізації «Полтававодоканалу» 

- Перекрити вулицю Шолом-Алейхема частково чи повністю для того, щоб не накликати біди, щоб не було ніяких пригод, нещасних випадків і т.д. Адже вона валиться вся по даному колектору, просто падає на очах. Сьогодні, завтра буде рішення міськвиконкому, погоджена схема перекриття вулиці. І ми знатимемо на днях схему і маршрут руху транспортних засобів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію