Завод – на будинок

В Полтаві на місці колишнього корпусу заводу «Знамя» планують звести багатоповерхівку. Детальний план майбутнього житлового будинку презентували полтавцям в Інституті розвитку міста

- Даним детальним планом передбачається розміщення 6-ти секційного 11-и поверхового житлового будинку. З обслуговування на першому, можливо, на другому поверсі.

Ось такий вигляд матиме будинок, обмежений Харківським шосе, вулицями Європейською, Автобазівською та проїздом. Орієнтовно він розраховуватиметься на 334 квартири. На першому поверсі планується розміщення дитячого садка, магазинів та інших закладів обслуговування. А біля будинку встановлять 5-и поверховий паркінг. 

Дмитро Вадимов, містобудівник 

- Далі буде розроблена робоча документація. Зараз це детальний план - це перший етап, включення зеленого світла, законний механізм початку будівництва.

Будівництво відбуватиметься за принципом ревіталізації. Це коли промислові комплекси, які знаходяться в межах міста, перебудовують в житлові будинки. Такий метод покращить інфраструктуру Полтави.

Микола Шевельов, начальник Управління містобудування та архітектури 

- Це і відновлення електронних мереж, які будуть забезпечувати функціонування даного об’єкту і під’їзних шляхів. І взагалі, комплексного підходу до вирішення благоустрою прилеглої території. Тобто, це дійсно покращить загальний рівень комфорту проживання в нашому місті.

Громадські слухання триватимуть місяць. Якщо в полтавців за цей час з’являться пропозиції щодо будівництва, вони мають право подати їх в письмовому вигляді до 2 листопада.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію